Jaki jest koszt wysyłki kurierem?

W sklepie Mesomorph.pl koszt wysyłki Twojego zamówienia jest zawsze darmowy, płacisz tylko i wyłączenie za zakupione produkty.

Jakie metody płatności są akceptowane w sklepie Mesomorph.pl?

Akceptujemy płatności tradycyjnym przelewem bankowym, a także za pośrednictwem systemów płatności online takich jak PayU oraz PayPal. Sam decydujesz jaka metoda płatności będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednia.

Jaki jest czas dostawy zamówienia?

Czas dostawy uzależniony jest od metody płatności jaką wybrałeś. Jeżeli dokonałeś płatności online (PayPal lub PayU) do godziny 14:00 to Twoje zamówienie zostanie wysłane jeszcze tego samego dnia i zostanie doręczone kolejnego dnia roboczego. Jeżeli natomiast płatności dokonałeś po godzinie 14:00 to Twoje zamówienie zostanie spakowane i wysłana kolejnego dnia roboczego.

Natomiast jeżeli zapłaciłeś przelewem tadycyjnym to Twoje zamówienie zostanie spakowane i wysłane od razu po zaksięgowaniu płatności na naszym koncie i kolejnego dnia roboczego będzie u Ciebie.

Czy wysyłacie zamówienia za granicę?

Oczywiście, wysyłamy zamówienia do klientów prawie na całym świecie. Jeżeli chcesz poznać koszty wysyłki do swojego kraju – skontaktuj się z nami, obliczymy koszta oraz zaproponujemy najlepszego przewoźnika.

Gdzie znajdę informację o swoich zamówieniach oraz adresach?

Wszystkie informacje dotyczące Twojego konta oraz zamówień znajdziesz w panelu swojego konta, które dostępne jest pod adresem: https://mesomorph.pl/moje-konto/

Chciałbym kupić większą ilość produktów - czy otrzymam rabat?

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem większej ilości Mesomorphów – skontaktuj się z nami, po swojej prawej stronie znajdziesz odnośnik do formularza kontaktowego. Możesz również do nas zadzwonić lub napisać maila, z pewnością ustalimy satysfakcjonującą Cię cenę.

Jakieś pytania ?

Jeżeli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie lub potrzebujesz pomocy przy składaniu zamówienia, pamiętaj że jesteśmy do Twojej dyspozycji, nie czekaj.

Zapytaj nas teraz